LT RU EN
Ignalinos AE regiono plėtros agentūra
Naujienos
Naujienos, renginiai, įvykiai
Ignalinos atominės elektrinės regionas
Naujienos

Lietuvos-Latvijos kultūros darbo grupės susitikimas

2018 m. rugpjūčio 27 d.

Bendradarbiavimas ne tik tarpusavyje, bet ir kartu su kaimynais Latvijoje - regiono tvaraus vystymo varikliukas. Būtent šiuo noru praplėsti bendradarbiavimo galimybes vedami 2018 m. rugpjūčio 21 d. Rezeknėje susitiko kultūros sektoriaus atstovai iš Lietuvos Ežerų krašto ir Latvijos Latgalės regiono savivaldybių. Kolegos iš Rezeknės atvirai pasidalino gerosiomis praktikomis - pristatė Latgalės ambasadą GORS, kuri taip pat yra kultūros, konferencijų, kino bei kitų paslaugų centras, bei kvietė bendradarbiauti su „Mūza" - Lūznavos dvaru ir parko kompleksu.

Susitikimo metu drauge apsvarstėme bendradarbiavimo pasiūlymus, jų plėtros galimybes ir realizavimą konkrečiais atskirų savivaldybių atvejais. Tai jau antrasis tarptautinis susitikimas kultūros tema, šalia gretimais jau įvykusių trijų tarptautinės turizmo grupės susitikimų, kurių metu, kaip ir kitose projekto OPEN LEADERSHIP veiklose, siekiama bendro tikslo: sustiprinti tarpregioninį LV-LT savivaldybių bendradarbiavimą, o to dėka viso regiono vystymą ir patrauklumą.

---
Renginys įgyvendintas pagal projektą Open Leadership (LLI-59). Šį projektą bendrafinansuoja Europos Sąjunga. 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras". Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.