LT RU EN
Ignalinos AE regiono plėtros agentūra
Naujienos
Naujienos, renginiai, įvykiai
Ignalinos atominės elektrinės regionas
Naujienos

Projekto OPEN LEADERSHIP partnerių susitikimas Ignalinoje

2018 m. sausio 16 d.


2018 m. sausio 15 d. vyko VšĮ "Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuro" kartu su Latgalos planavimo regionu įgyvendinamo projekto OPEN LEADERSHIP partnerių susitikimas. Jo metu buvo aptarta projekto eiga, planuojamos veiklos. Dėkojame Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistams ir Ignalinos rajono viešosios bibliotekos darbuotojoms, kurios priėmė svečius iš Latvijos, papasakojo apie savo veiklą ir išreiškė norą bendradarbiauti.

Projektą OPEN LEADERSHIP bendrafinansuoja Europos Sąjunga. 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti. 

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Euroregiono "Ežerų kraštas" direktorato biuras Lietuvoje. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

VšĮ "Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuro" informacija