LT RU EN
Ignalinos AE regiono plėtros agentūra
Naujienos
Naujienos, renginiai, įvykiai
Ignalinos atominės elektrinės regionas
Naujienos

Kaip sakė garsus vokiečių filosofas-poetas Frydrichas Šileris: „Žmogus tobulėja didėjant jo tikslams". Tobulėjame ir mes, jau baigdami įgyvendinti III-ajį projekto„Praktinių mokymų ir renginių ciklas, skirtas stiprinti institucijų bendradarbiavimą ir jų darbuotojų gebėjimus" (projekto akronimas ATVIRA LYDERYSTĖ, angl. OPEN LEADERSHIP), periodą ir kartu pasiekę išsikeltus tikslus.
Bendradarbiavimas ne tik tarpusavyje, bet ir kartu su kaimynais Latvijoje - regiono tvaraus vystymo varikliukas. Būtent šiuo noru praplėsti bendradarbiavimo galimybes vedami 2018 m. rugpjūčio 21 d. Rezeknėje susitiko kultūros sektoriaus atstovai iš Lietuvos Ežerų krašto ir Latvijos Latgalės regiono savivaldybių. Kolegos iš Rezeknės atvirai pasidalino gerosiomis praktikomis - pristatė Latgalės ambasadą GORS, kuri taip pat yra kultūros, konferencijų, kino bei kitų paslaugų centras, bei kvietė bendradarbiauti su „Mūza" - Lūznavos dvaru ir parko kompleksu.
Vasario 12 d. Ignalinoje įvyko biuro organizuoti praktiniai mokymai regiono gyventojams ir įstaigų (įmonių) darbuotojams temomis "LĖŠŲ PRITRAUKIMAS – NUO IDĖJOS IKI REALIZAVIMO" bei „RINKODARA – KAIP PASIEKTI SAVO TIKSLINĘ AUDITORIJĄ". Mokymų metu savo ilgamete ir ypatinga patirtimi apie lėšų pritraukimą veikloms, susijusioms su negalią turinčiais vaikais bei jų šeimomis, pasidalino fondo "Algojimas" įkūrėja ir siela Aušra Stančikienė. Kitoje seminaro dalyje dalyviai atliko telefoninių ir betarpiškų pardavimų simuliacinius bandymus bei jų analizę.
2018 m. vasario 12 d., pirmadienį, VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono plėtros agentūra kviečia į mokymus „Lėšų pritraukimas – nuo idėjos iki realizavimo“ bei „Rinkodara – kaip pasiekti savo tikslinę auditoriją“, kurie vyks Ignalinos AE regiono viešųjų paslaugų centro salėje (Ateities g. 23, Ignalina), nuo 9.30 iki 17.00 val. Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos Komisijos finansuojamos programos „Horizon 2020“ projekto „PARTNERSHIP FOR NEW ENERGY LEADERSHIP 2050“ (PANEL2050).
Euroregiono "Ežerų kraštas" direktorato biuras vykdydamas INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014-2020 m. programos iš dalies finansuojamą projektą "Open Leadership", siekia pasinaudoti puikiu savanorių pritraukimo geresniam projekto administravimui ir viešinimui instrumentu "INTERREG VOLUNTEER YOUTH".
2018 m. sausio 15 d. vyko VšĮ "Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuro" kartu su Latgalos planavimo regionu įgyvendinamo projekto OPEN LEADERSHIP partnerių susitikimas.
Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais Jus sveikina VšĮ Euroregiono "Ežerų kraštas" biuro Lietuvoje darbuotojai.
Įgyvendinant ES Horizon 2020 programos projektą „Partnerystė naujoje energetinėje lyderystėje 2050" (sutrumpintai „PANEL2050"), projekto partnerio VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono plėtros agentūros užsakymu parengta studija - "Regiono energetikos profilis".
Spalio 19-20 dienomis Prahoje vyko tarptautinė konferencija „Centrinės ir rytų Europos energetikos perėjimas į tvarią energetiką“. Šioje konferencijoje dalyvavo 150 dalyvių iš dešimties Europos Sąjungos šalių, kurios dalyvauja ES Horizon 2020 projekte „Partnerystė naujoje energetinėje lyderystėje 2050 (sutrumpintai „PANEL2050“). Konferencijoje dalyvavo ir dešimties asmenų delegacija iš Lietuvos – Ignalinos rajono, Zarasų rajono, Visagino savivaldybių administracijų, VĮ „Visagino energija“, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos ir kitų institucijų. Projekto partneris Lietuvoje – VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono plėtros agentūra.
2017 m. spalio 3-4 dienomis Anykščiuose vyko tarptautinė konferencija „Inovatyvūs ir efektyvūs vietos savivaldos veiklos metodai ir būdai“ – pirmas didelis 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamo projekto „OPEN LEADERSHIP“ renginys.
1-10   11-20   21-30   31-40   41-47