LT RU EN
Ignalinos AE regiono plėtros agentūra
Naujienos
Naujienos, renginiai, įvykiai
Ignalinos atominės elektrinės regionas
Seniūnijų darbuotojų mokymo projektas

2010 m. VšĮ Ignalinos AE regiono plėtros agentūra įgyvendino paprojektį Stipri komanda ir nauji įgūdžiai – Ignalinos rajono seniūnijų ateitis". Šį paprojektį finansavo Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija pagal EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus.

Paprojekčio idėja inicijuota Ignalinos rajono seniūnijų, todėl jo tikslas - mokymų pagalba išspręsti problemas, su kuriomis susiduria seniūnijų darbuotojai, kaip antai:

-žinių ir įgūdžių apie darbo metodus su padidintos rizikos asmenimis bei socialiai remtinomis šeimomis trūkumas, ribotas psichologinis pasiruošimas, silpnas komandinis darbas;

-komunikavimo tiek viduje, tiek su kitomis įstaigomis trūkumas;

-žema darbuotojų motyvacija, asmeninės atsakomybės stoka;

-seniūnijos vystymosi ir įvaizdžio kūrimo strategijos nebuvimas,

-profesionalaus požiūrio į galimybę būti išskirtiniems ir pridėtinės vertės kūrimo šiuo pagrindu nebuvimas.

Iš viso numatytos 26 dienos (13 dienų po 8 ak. valandas kiekvienai grupei) mokymų šiomis temomis: komandos formavimas, veiklos ir įvaizdžio strategijos kūrimas, asmeninių bei klientų aptarnavimo įgūdžių lavinimas, konfliktų sprendimo būdai, susipažinimas su gerosios praktikos pavyzdžiais.

Mokymų metu teorinės žinios bus derinamos su praktinėmis užduotimis, bus skatinimas aktyvus dalyvavimas paskaitose, problemų sprendimas čia ir dabar.

Šių mokymų organizavimas bus pagrindinės paprojekčio veiklos. Kita įdomi veikla – išvyka į pažangiai dirbančias Mažonų (Tauragės r.) bei Traksėdžio (Šilutės r.) seniūnijas.

Buvo suformuotos trys stiprios seniūnijų komandos, kurios savo darbe taikys pažangiausius bendravimo, klientų aptarnavimo standartus, mokės išvengti konfliktų arba juos išspręsti kuo efektyviau. 23 asmenų – seniūnijų darbuotojų tikslinė grupė bus pasirengusi paruošti individualias ir išskirtinas savo seniūnijų vystymosi, įvaizdžio strategijas.

Projektas buvo įgyvendinamas iki 2010 m. rugpjūčio pabaigos.

 

Projekto koordinatorius

Dainius Samkus

VšĮ Ignalinos AE regiono plėtros agentūra

El.p. info@iaeregionas.lt