SKLYPAS LEDO ARENOS ĮRENGIMUI, IGNALINA

PASKIRTIS

Žemės sklypo pagrindinė tikslinė naudojimo paskirtis – kitos paskirties žemė (naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorijos; naudojimo pobūdis – paslaugų objektų statyba).

ADRESAS

Vasario 16-osios g. 35, Ignalina

VIETA

Teritorija yra miesto pakraštyje, šiaurės-rytų kryptimi, netoli miško, Palaukinio ir Paplovinio ežerų kaimynystėje, šalia Ignalinos sporto ir pramogų centro (Vasario 16-osios g. 35).
Teritorijoje numatyta įrengti ledo areną, aktyvaus sportinio turizmo objektą, siekiant plėtoti žiemos sportą bei užtikrinant kokybiškų pramogų ir paslaugų plėtrą. Teritorija tinkama tokio objekto statybai, nes šalia yra veikiantis Ignalinos sporto ir pramogų centras. Ledo arenos pastatas būtų Ignalinos sporto ir pramogų centro priestatas. Ledo arena lengvai gali būti pritaikoma įvairiems laisvalaikio bei pramoginiams renginiams. Numatomas statinio plotas - 3096.96 m2. Ignalinos rajono savivaldybės administracija jau yra parengusi detalųjį planą, investicinį projektą bei ledo arenos techninį projektą.

SUSISIEKIMO SISTEMA

Teritorija yra netoli Ignalinos miesto centro, turi puikų susisiekimą su užmiesčiu. Vasario 16-osios gatve yra patogus susisiekimas su miesto centru ir Turistų gatve, kuri už miesto ribų pereina į krašto kelią, vedantį link Palūšės, Molėtų. Nors teritoriją patogu pasiekti iš bet kurios miesto dalies ir užmiesčio, eismo srautai čia nėra intensyvūs.

INŽINERINIAI TINKLAI

Šalia teritorijos yra visos reikalingos inžinerinės komunikacijos: fekalinės kanalizacijos tinklai, lietaus kanalizacijos tinklai, vandentiekio tinklai, centralizuotos šilumos tiekimo tinklai, aukštos ir žemos įtampos požeminiai elektros tinklai, dujotiekio tinklai. Inžinerinis teritorijos aprūpinimas bus galimas prisijungus prie Ignalinos sporto ir pramogų centro sklype esančių inžinerinių komunikacijų tinklų.

PLĖTRA IR PERSPEKTYVOS

Teritorija yra ypač reikšminga, vystant aktyvaus turizmo infrastruktūrą Ignalinos mieste, galinti pritraukti dar didesnes investicijas.
Uždaro tipo ištisus metus galinti veikti ledo arena padidins sveikatingumo, sporto ir poilsio objektų įvairovę, taps sudėtine Ignalinos kaip turizmo traukos centro dalimi.
Ledo arena lengvai bus pritaikoma sporto varžyboms bei pramoginiams renginiams, o šalia esantis apgyvendinimo ir sportinio reabilitavimo kompleksas taps puikia vieta treniruočių stovyklų organizavimui.
Planuojama ledo arena yra šalia modernaus sporto ir pramogų centro, kuriame įrengta baseinas, pirčių kompleksas, treniruoklių, sporto, boulingo salės, todėl lankytojams bus teikiamos kompleksinės aptarnavimo paslaugos.

ASMUO RYŠIAMS

Ignalinos savivaldybės administracijos
Investicijų ir strateginio planavimo skyrių
Vidmantas Čepulėnas
Telefonas:    +370 8 386 32700
El. paštas:     vidmantas.cepulenas@ignalina.lt